Onur, Bursa mağazalarına bir yenisini daha ekledi

“Alışverişte Onur Sözü” sloganıyla yola çıkan Onur Market mağazalarına bir yenisini daha ekledi.

Onur, Bursa mağazalarına bir yenisini daha ekledi

en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdüren ve müşteri memnuniyetini kurum felsefesi olarak benimseyen şirket, mağaza ağını her geçen gün artırıyor. Son olarak Soğanlı Divan mağazasını devreye alan Onur Market, müşterilerine; deneyimli çalışan kadrosu, geniş ürün yelpazesi ve ferah mağazalarında keyifli alışveriş olanağı sağlıyor.
Ülkemizin ve dünyamızın etkisi altında olduğu bu zorlu süreçte, çevreye ve topluma duyarlı sorumluluk anlayışıyla istikrarlı büyüyerek yapmış olduğu yatırımlar sonucunda ülke ekonomisine katkı sağlayan ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren Onur Market, yeni bir mağaza açmanın Onur’unu yaşıyor.

“HİJYENDE ÜST SEVİYE ÖNLEM”
Covid-19 salgını kapsamında tüm mağazalarında mesafe kurallarına, maske kullanımına ve dezenfeksiyon çalışmaları en üst seviyeye çıkaran Onur Market, bu kapsamda mağazalarda ve depolarda dezenfeksiyon işlemine artırarak tüm alışveriş arabaları, sepetleri, pos cihazlarını ve kasaları gün içerisinde 3 kez dezenfekte ediyor. Ayrıca müşterilerine olan sorumluluğu çerçevesinde kasa alanında sosyal mesafe uyarıcı görselleri ve mağaza giriş ve çıkışlarına dezenfektan el sıvılarını yerleştirdi.

Yeni mağazanın açılışında konuşan Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Hakan Özen, “ Mevcut durumda içinde bulunduğumuz zor koşullara rağmen, ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve ihtiyaç ürünlerinin tüketicilere taze, uygun fiyat ve kaliteli şekilde ulaştırılmasının aksamaması için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kapsamda yeni mağaza yatırımlarımıza ve 5 bine yakın çalışanımızla Türkiye’nin istihdamına katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Dijitalleşmenin tüm hayatımıza entegre olduğu bu dönemde online mağazamızdan ve mobil uygulamalarımızdan müşterilerimiz mekan ve zaman fark etmeksizin alışveriş olanağı sunmaya başladık. Perakende sektörünün en başarılı markası olmayı hedefleyen şirketimiz, her gün ilk günkü heyecanla var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Onur Market, Soğanlı Divan mağazasının açılışında müşterilerine çeşitli aktiviteler, binlerce indirimli ürün, kaçırılmayacak fırsatlar ve promosyonlu ürünler sundu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 17:05
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3